Na Biżuterie

Doskonale się prezentują, a swoim wyglądem przypominają zamsz, opakowania flokowane to jedne z najpopularniejszych produktów używanych przez jubilerów. W odróżnieniu od tradycyjnych kartonowych pudełek flokowane są bardziej wytrzymałe i ekskluzywne. W naszej hurtowni można kupić je w wielu różnych kształtach i rozmiarach, również według.

Miłośnikom ponadczasowej klasyki proponujemy opakowania jubilerskie kwadratowe, prostokątne oraz półokrągłe. Doskonale sprawdzą się jako pudełka na kolie, łańcuszki, kolczyki, bransoletki oraz pierścionki. Ze specjalną wkładką pasują również na przedmioty kolekcjonerskie takie jak monety i medale. Oferujemy je w wielu różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie dla siebie.

Poza tradycyjnymi modelami oferujemy także eleganckie opakowania jubilerskie w wersji świątecznej, do których należą te w kształcie choinki, bałwanka, dzwonka oraz Mikołaja. Natomiast jeśli szukasz pudełka, w którym podarujesz dziecku biżuterię na Pierwszą Komunię lub Chrzciny, to doskonale sprawdzą się te w kształcie smoczka, aniołka lub małej szkatułki.