Kobiety uwielbiają prezenty, a jeszcze bardziej biżuterię, dlatego w naszym sklepie znajdziesz eleganckie opakowania, w które ją zapakujesz. Chętnie Ci w tym pomożemy, a Twoja ukochana na pewno będzie zadowolona.

Warto wiedzieć, że prezent na Walentynki najlepiej umieścić w pudełku w kształcie serca lub róży, za pomocą których pokażesz ukochanej jak silne są Twoje uczucia. Natomiast na Boże Narodzenie możesz postawić na klasykę i wybrać tradycyjne czerwono-złote pudełka lub wybrać opakowania okolicznościowe w kształcie wesołego bałwanka, Świętego Mikołaja, choinki lub dzwonka. Tak przygotowany prezent na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.

Klientom oferujemy także pudełka na Chrzest, najpopularniejsze są modele tradycyjne – kwadratowe i prostokątne w kolorze białym lub ecru. Jeśli jednak szukasz czegoś oryginalnego, to najlepszym rozwiązaniem będą modele okolicznościowe, w kształcie aniołka ze złotą aureolą, małego misia, szkatułki oraz kolorowego smoczka. Wszystkie z nich na pewno spodobają się maluchom oraz ich rodzicom.

Złóż zamówienie