Aktualności

Etui minimalistyczne na biżtuerie

Nowe minimalistyczne tekturowe opakowania jubilerskie

Do naszej oferty dodaliśmy nowe opakowania jubilerskie o symbolu GRB. Opakowania charakteryzują się prostym wykonaniem, nie posiadają ozdób takich jak np. kokardka. Dzięki temu pasują idealnie do każdego rodzaju biżuterii: pierścionków, kolczyków, a nawet łańcuszków.

Opakowania tekturowe dostępne są w dwóch rozmiarach. Zależnie od rozmiaru, dostępne są w różnych kolorach: biały, czarny lub złoty. Dodatkowo możemy wykonać nadruk na wymienionych opakowaniach – może być to na przykład Twoje firmowe logo lub nazwa serii biżuterii. 

Projekt bez tytułu

Informacje dotyczące składania zamówienia

Przygotowaliśmy stronę przedstawiającą ofertę naszej firmy, między innymi informację dotyczące opakowań w naszej ofercie oraz etui i wkładek na zamówienie. Mogą tam Państwo znaleźć również informację dotyczące sposobów na składanie zamówienia, wysyłania zapytania dotyczącego niestandardowych rozmiarów (np. medali) lub zapytania w przypadku w którym potrzebują Państwo pomocy w wyborze etui.

Oferta jest skierowana do wszystkich naszych klientów, niezależnie od charakteru biznesu który prowadzą. W ofercie znajdują się opakowania dla każdego typu biznesu.

Fajny obrazek

Nowa strona WWW

Prezentujemy Państwu nową stronę WWW. Na stronie mogą Państwo znaleźć zaktualizowane informację dotyczące naszej oferty, nowe pozycje w niej. Ponadto na stronach produktów dostępne są nowe zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości.  

W razie błędów lub niejasności bardzo prosimy o kontakt z nami.