Na gadżety reklamowe

Nawet gadżety reklamowe i prezenty korporacyjne mogą wydawać się ekskluzywne jeśli zadbasz o eleganckie opakowania. Oferujemy szeroki wybór pudełek, w których możesz umieścić długopisy, łyżeczki, breloczki, a także pinsy. Dzięki nim zawartość będzie ładnie wyeksponowana.

Opakowania reklamowe kartonowe dostępne są w wersji prostokątnej oraz kwadratowej, dzięki czemu sprawdzą się jako pudełko na długopisy, jak i na breloczki. Oferujemy je w wersji gładkiej lub ozdobionej stylową kokardą, w wielu różnych kolorach.

Natomiast pudełka flokowane zostały pokryte eleganckim i miłym w dotyku materiałem imitującym aksamit. Każde z nich posiada miękkie, kolorowe dno, które pozwala na stylowe wyeksponowanie zawartości. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonywane są bardzo starannie z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu nie tylko doskonale się prezentują,ale również są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Zadbaj o ładną oprawę i zapakuj firmowe gadżety w stylowe pudełka, dzięki którym staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Zamów własny nadruk, a pudełka będą jeszcze bardziej atrakcyjne.