Na medale i monety

Pudełka na medale i monety skutecznie chronią przed uszkodzeniami i zarysowaniami, a jednocześnie doskonale się prezentują. Eleganckie opakowania na monety dostępne w naszej ofercie posiadają flokowane wkładki, które w zależności od modelu mają różne wycięcia. Istnieje możliwość zamówienia wkładki z własnym schematem wcięcia. Takie rozwiązanie sprawia, że można w nich przechowywać monety o różnej wielkości, a także medale i odznaczenia.

Oferujemy opakowania na jedną lub kilka monet, które pomogą Ci utrzymać porządek w zbiorach i wygodnie je przechowywać. Nasze pudełka dostępne są w kilku różnych odcieniach, dzięki czemu swoje zbiory możesz podzielić kolorystycznie.

Dostępne w naszym asortymencie produkty doskonale sprawdzą się również jako opakowania na medale, odpowiednio zaprojektowane wkładki uchronią zawartość przed przesuwaniem i pozwolą ją ładnie wyeksponować. Wszystkie dostępne w ofercie pudełka są flokowane, dzięki czemu są miłe w dotyku, ale również bardzo eleganckie. Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, to zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i znalezienia odpowiedniego pudełka.