Etui flokowane

Etui flokowane są perfekcyjnym wyborem na przechowywanie zarówno biżuterii, medali, monet, dewocjonaliów oraz akcesoriów religijnych. Doskonale się prezentują, a dodatkowo chronią przed uszkodzeniami i zarysowaniami przedmiotów. Pudełka są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a na dodatek są one dostępne w naszych magazynach ,,od ręki” w przystępnych cenach.

Opakowania flokowane jubilerskie nadają się na każdą biżuterie: zarówno pierścionki, naszyjniki, kolie i bransoletki. Posiadamy opakowania na każdą okazje – przykładowo flokowane czerwone serduszko idealnie nada się na prezenty dla ukochanych, a nawet na pierścionki zaręczynowe i obrączki.

Eleganckie etui flokowane na monety dostępne w naszej ofercie są doskonałym wyborem dla metaloplastyków oraz numizmatyków – pudełka mają odpowiednie wkładki, które zapewniają, że medal lub moneta nie będzie przemieszczać się w środku opakowania. Jest to znacznie bardziej eleganckie zapakowanie, niż na przykład w foliowym woreczku. Posiadamy opakowania z dopasowaną wkładką na najpopularniejsze wymiary medali, dodatkowo na medale z wstążką lub szarfą. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zrobić wkładkę pod wymiar – idealnie nadaje się na medale o niestandardowych kształtach.

Opakowania welurowe na przypinki/pinsy to jedne z najbardziej kompaktowych opakowań w naszej ofercie. Idealnie nadają się na pinsy, przypinki, spinki do mankietów i garniturów. Dysponujemy dwoma rodzajami wkładek – cienkie wkładki, które można przebić przypinką lub wkładki ,,poduszki”, które pozwalają na przechowywanie spinek i przypinek bez potrzeby przebicia.

Oferujemy również opakowania welurowe na dewocjonalia, które podobnie jak w przypadku biżuterii, idealnie nadają się do akcesoriów kościelnych: różańców, krzyżyków, przywieszek oraz medalików. Są one idealnym wyborem dla firm zajmujących się produkcją i sprzedażą tych przedmiotów.

Ostatnią popularną dla nas kategorią są opakowania na akcesoria gadżety reklamowe. Posiadamy opakowania  na długopisy, breloki, medaliki a nawet zegarki. Oferta przeznaczona jest do agencji reklamowych oraz firm zajmujących się sprzedażą gadżetów.

Wykonujemy również usługę nadruku – zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz opakowań. Wyślij nam swój projekt graficzny, a poinformujemy Cię, czy na wybrane pudełko jesteśmy w stanie go nadrukować.

Opakowania w naszej ofercie dostępne są od ręki, w wielu kolorach w przystępnych cenach. Jeżeli chcesz poznać nas cennik – skontaktuj się z nami.