Etui inne

Etui inne to opakowania w naszej ofercie, które zrobione są między innymi z drewna, plastiku lub innych materiałów. Doskonale nadają się do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak biżuteria, medale, metaloplastyka, gadżety reklamowe oraz dewocjonalia.

Opakowania jubilerskie z tej oferty to między innymi opakowanie PP-2, które wykonane jest z przezroczystego plastiku. Swoim kształtem przypomina kryształ, dzięki czemu idealnie nadaje się na pierścionki lub medaliki.

Etui SC-2 jest wykonane z ekoskóry. Ma uniwersalny kształt – nasi klienci do opakowania pakują przypinki, medale oraz biżuterie. Jest to wyjątkowo eleganckie opakowanie, o ciemnym, modnym kolorze.

Etui plastikowe FU-TPU-18 jest wyjątkowym opakowaniem na medal ze wstążką – przypomina nasze istniejące opakowanie FU-18, o podobnym przeznaczeniu – medale na wstążce. Etui produkujemy wyłącznie na zamówienie – istnieje możliwość ustalenia koloru, nadruku oraz wkładki przez rozpoczęciem produkcji.

Jeżeli nic z naszej oferty Ciebie nie zainteresowało – możemy wykonać opakowanie personalizowane, zgodnie z instrukcją. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami.