Etui tekturowe

Etui tekturowe są idealnym wyborem na przechowywanie biżuterii, dewocjonaliów oraz gadżetów reklamowych. Doskonale się prezentują, a dodatkowo chronią przed uszkodzeniami i zarysowaniami przedmiotów. Pudełka wykonane są z najwyższej jakości tektury. Dostępne są w naszym magazynie ,,od ręki” w korzystnych cenach.

Opakowania tekturowe jubilerskie nadają się na każdy rodzaj biżuterii: zarówno pierścionki, bransoletki, naszyjniki jak i kolie. Posiadamy pudełka na każdą okazje, przykładowo czerwona seria CT idealnie pasuję na obrączki, pierścionki ślubne oraz naszyjniki dla ukochanych osób.

Eleganckie etui tekturowe nadaję się również na gadżety reklamowe – pinsy, breloki, długopisy oraz odznaczenia. Możemy wyrównać nadruk z logo firmy na opakowaniu – dzięki temu idealnie nada się jako np. na pakowanie prezentów korporacyjnych.

Opakowania tekturowe mają unikalny kształt i uniwersalną gąbkę, dzięki czemu są odpowiednie na wiele różnych przeznaczeń. Dodatkowo, jesteśmy w stanie stworzyć wkładkę z gąbki z odpowiednim wycięciem – przykładowo robiliśmy już gąbki z wcięciem na medale, monety, sztabki oraz inne odznaczenia.

Wykonujemy usługę nadruku – zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz opakowań. Drukujemy zarówno logo, napisy lub tekst.

Opakowania w naszej ofercie dostępne są od ręki, w wielu kolorach w przystępnych cenach. Jeżeli chcesz poznać nasz cennik – skontaktuj się z nami!