Opakowania metaloplastyczne

Opakowania metaloplastyczne, to etui i pudełeczka, które odpowiednie są na różne produkty przemysłu metaloplastyki – medale, przypinki, pinsy, ryngrafy oraz ordery. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno opakowania flokowane, plastikowe oraz z ekoskóry.

Nasi klienci najbardziej doceniają nasze opakowania na medale – w celu pakowania tych akcesoriów polecamy podłużne i prostokątne opakowania, ze specjalnymi zagłębieniami na medale. W przypadku medali na wstążce możemy również zaoferować pudełko z odpowiednią na nie wkładką. Na stanie posiadamy opakowania na medale o średnicy nawet 80mm – w przypadku medali większych lub o niestandardowym kształcie możemy wyprodukować personalizowany środek pudełka.

Etui na przypinki, pinsy i spinki również doceniane są przez naszych klientów – szczególnie opakowania na pojedyncze pinsy, które umożliwiają przebicie wkładki zapięciem. Dostępne są również pudełeczka z ,,poduszką” ze wcięciem. Posiadamy opakowania na przypinki o różnych rozmiarach.

Pudełko na ryngraf również jest dostępne w naszej ofercie – duże opakowania FU-23 lub FU-26L nadadzą się odpowiednio nawet dla dużych ryngrafów. Dodatkowo, jeżeli byliby Państwo zainteresowani, możemy wykonać personalizowaną wkładkę do pudełka tak, żeby ryngraf się nie przemieszczał.

Trudno jest wybrać samemu opakowanie metaloplastyczne, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy – odpowiemy na Państwa pytanie i pomożemy dobrać odpowiednie pudełko.