Etui opakowania na pinsy przypinki

Opakowania na przypinki: Elegancki dodatek do Twojego pinsa

Opakowania na przypinki są ważnym czynnikiem, który należy brać pod uwagę podczas przygotowywania zamówienia dla klienta. Dostępnych jest wiele opcji – najpopularniejszą z nich jest niewątpliwie opakowanie w welurowym wyścieleniem, które znajduje coraz więcej zwolenników nie tylko wśród instytucji publicznych, ale również wśród korporacji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o zaletach takich pudełek na przypinki – dlaczego warto pakować pinsy w opakowanie? Zapraszamy do lektury.

Opakowania na przypinki: Kiedy oferować klientowi etui?

Odpowiednie opakowanie na przypinki jest idealnym dodatkiem do odznaczenia, niezależnie od okazji – mogą być to przypinki wojskowe, korporacyjne, sportowe, bądź nadawane przez instytucje publiczne – zawsze należy rozważyć, w jaki sposób pin powinien być zapakowany. Odpowiednio dobrane pudełko na przypinkę nie tylko dodatkowo wzbogaca przekazywaną nagrodę, ale również chroni przedmiot podczas transportu. Jest znacznie bardziej elegancką i bezpieczniejszą niż alternatywy takie jak foliowe opakowanie lub tekturka.

Jakie opakowanie na przypinki wybrać?

Ważne, żeby kolor opakowania był odpowiednio dobrany pod okazję, w związku z którą wręczane są odznaczenia. Na przykład, etui na przypinki wojskowe najlepiej pasuję w kolorze ciemnozielonym. Ten kolor odpowiednio pasuje do sił zbrojnych, baz wojskowych, regionalnych oddziałów oraz wielu podobnych służb wojskowych.

Podobną rekomendacją możemy kierować się w przypadku doboru etui na pinsy dla policji. Idealnym kolorem opakowania na policyjne przypinki jest kolor granatowy (zwany również szafirowym). Kolor ten dodatkowo podkreśli przypinkę otrzymaną przez policjanta i niewątpliwie będzie elegancko prezentować się w jego prywatnej kolekcji nagród.

Oznaczenia patriotyczne, wręczane z okazji świąt narodowych lub mniejszych uroczystości, elegancko prezentuje się w czerwonym etui. Przypinki, z flagą Polski (np. w formie szachownicy) bardzo elegancko podopasowuje się pod kolor opakowania.

Zasada jest prosta – kolor opakowania na przypinkę powinien pasować do barwy kojarzonej z odbiorcami. Flokowane opakowania wyglądają szykownie, niezależnie od ich barwy, dlatego niezależnie od dobranego koloru, przypinka będzie elegancko wyeksponowana. Również zalecamy zawsze dopytać klienta – być może posiada on już wizję dotyczącą zamówionych przypinek. Często również opakowanie jest wyszczególnione w wymaganiach, w przypadku zamówień publicznych, przetargów lub zapytań ofertowych.

Opakowania na przypinki: Rodzaje

Opakowanie na przypinkę

Najpopularniejszymi opakowaniami na przypinki wśród polskich odbiorców są niewątpliwie opakowania flokowane, również nazywane welurowymi lub zamszowymi. Welurowe etui już od długiego czasu cieszy się zainteresowaniem ze strony metaloplastyków – zarówno produkujących przypinki, jak i inne metalowe kasty: medale, ryngrafy lub odznaczenia. Flokowane etui są popularne nie tylko ze względu na ich wygląd, ale również trwałość i stosunek jakości do ceny.

Ważnym czynnikiem podczas wyboru etui jest odpowiednie dobranie wkładki w opakowaniu. Występują dwa rodzaje wkładek do przypinek – cienkie wkładki tekturowe oraz poduszki z wcięciem. Różnica jest dosyć rażąca, szczególnie podczas montowania i prezentowania przypinki.

Opakowanie na średnią przypinkę

Etui na pinsy z cienkimi wkładkami tekturowymi jest praktyczne z wielu powodów. Przede wszystkim efekt końcowy jest bardzo elegancki – przypinki stabilnie utrzymują się w docelowym miejscu, bez ryzyka poruszania się. Jest to szczególnie przydatne podczas wręczania nagrody – jesteśmy pewni, że nasz klient uniknie wypadku podczas ceremonii, gdzie np. przypinka wypada z pojemniczka. Dodatkowo jest to bardzo ,,elastyczny” wybór – niezależnie od metody zapinania pinsa, będzie on pasować do wkładki, co nie zawsze jest pewne podczas umieszczania go na poduszce z wcięciem.

Etui na pins z poduszką

Alternatywnie, dla klientów którzy nie chcą przebijać wkładki przypinką, dostępne są również pudełka na pinsy z poduszką ze wcięciem. Takie etui idealne są nie tylko na przypinki, ale również na spinki do mankietów, krawata i biżuterie. Etui dostępne jest zazwyczaj w wersji na jedną przypinkę, bądź całą kolekcje.

Niezależnie od wkładki, etui na pinsy jest cennym dodatkiem do wręczanych produktów. Opakowanie na produkt w eleganckim kolorze oraz floku niewątpliwie wywrze wrażenie na Państwa kliencie. Często jest to również wymagane w przypadku przetargów lub zapytań ofertowych z instytucji publicznych.

Etui na pinsy od Goldstone

W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki asortyment opakowań na przypinki, w różnych kolorach oraz typach. Pudełka zawsze są dostępne na stanie w dużych ilościach, niezależnie od wielkości pinsa znajdzie się coś dla Państwa. Dodatkowo oferujemy usługę wykonania nadruku w wybranym etui. Wyżej wymienione możliwości to nie jedyne atuty współpracy z nami – możemy zaoferować Państwu pełne wsparcie podczas wyboru etui, doradztwo na temat doboru pudełka, a nawet wysłanie próbek. Cechujemy się szybkim działaniem – etui posiadamy na stanie i wysyłamy je nawet tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie.

Opakowania na przypinki: Producent

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży eleganckich opakowań na przypinki oraz inne odznaczenia. Od ponad 25 lat zapewniamy klientom etui o wysokiej jakości, w przystępnych cenach. Każdego roku realizujemy setki zamówień od odbiorców w Polsce i za granicą. Zaufało nam wiele instytucji publicznych, m.in.: Wojsko Polskie, Ministerstwa, Policja, Służby specjalne oraz klienci korporacyjni. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy w eleganckich etui na przypinki dla swojej firmy – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego.

Udostępnij post

Zobacz więcej: